O Nás

Leasing automobilů se společností 1.EUROLEASING, a.s.

Jste soukromá osoba, podnikatel nebo společnost a potřebujete osobní nebo užitkový automobil? Hledáte tu nejlevnější cestu, jak si ho koupit? Neomezujte se Vašimi současnými finančními možnostmi. Nabídka financování od 1.EUROLEASING, a.s je nejlevnější volbou. Zaměřujeme se na TOP klientelu a úvěrování od 300.000,-. Známe ideální způsob, jak můžete na leasing nebo úvěr pořídit rychle nový i ojetý automobil, a to s minimálními vlastními zdroji (akontací).

Vyberte si osobní nebo užitkový automobil, který splňuje všechna Vaše očekávání. Podle svých finančních možností stanovíte ideální počet a výši měsíčních splátek. My už za Vás vybereme vhodnou leasingovou společnost, která váš záměr zafinancuje a budete u ní mít nejnižší možný úrok. Kromě financování vám rádi zařídíme i pojištění u některé z našich partnerských pojišťoven, kde na rozdíl od pojištění u leasingových společností ušetříte tímto vlastním pojištěním vozu mnoho i několik tisíc korun.

Veškerý náš servis, poradenství a konzultace ohledně financování jsou pro Vás bezplatné. Leasingové společnosti na Vás chtějí vydělat, my Vám rádi peníze ušetříme. Proto je veškeré naše poradenství bezplatné, provizi nám zaplatí leasingová společnost. 

Spolupracujeme se všemi leasingovými společnostmi a pojišťovnami. Pokud s žádostí neuspějte kvůli nízké ceně vozu nebo nemáte zdroje na spoluúčast a jste podnikatel, pomůžeme vám se schválením provozního úvěru , z kterého si automobil pořídíte. Pokaždé se pro Vás snažíme najít východisko, a to i v případech, kde to naše konkurence již vzdala. Mezi našimi významnými partnery jsou také autopůjčovny, servisy a automyčky, kde pro Vás máme připraveny významné slevy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Tel.: +420 776 187 260  |  E-mail: info@euro-leasing.cz